Jest 11 produktów.

Aktywne filtry

Dzięki naszym aplikacjom VR (wirtualnej rzeczywistości) możesz uświadomić uczestnikom eventu, kursu prawa jazdy, młodzieży - jakie skutki może wywołać prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nic nie działa na wyobraźnię tak jak obraz i dźwięk, w którym możemy zatopić widza przenosząc go do wirtualnego świata.
W okularach możesz odbyć podróż autem z kierowcą, od którego zależy Twoje życie !
Tworzymy aplikacje VR typu „case study” odwzorowujące sekunda po sekundzie i w ułamkach sekund konkretne, jak i wyimaginowane zdarzenia drogowe.
Cena 2 399,00 zł

Symulator zmęczenia spowodowanego np nadmiernym przesiadywaniem przed monitorem (suchość oczu: mroczki przed oczyma) mruganie mimowolne, przemęczenie, ale też symulator mgły i zaśnięcia nagłego. Sterowanie przy pomocy smartfona.

Cena 780,00 zł

Najnowszej generacji gogle symulujące stan splątania po odurzeniu narkotykami twardymi. Gogle zniekształcają rzeczywistość poprzez nałożenie różnych złudzeń optycznych takich jak: częściowa zamiana kierunku prawego z lewym, rozdwajanie lub potrajanie obrazu, rozmycie i falowanie obrazu, zawężenie kąta widzenia. 

Gogle w twardej obudowie z klapką zabezpieczającą wnętrze. Możliwość dowolnej regulacji dopasowania do głowy oraz szerokości soczewek.

Cena 499,00 zł

Trenażer refleksu to tablica interaktywna, emitująca polecenia i komunikaty z głośnika - wyposażona w 5 podświetlanych (różnymi kolorami) pól dotykowych.

Możesz wybrać 3 różne sprawdziany, każdy dokona analizy sprawności koordynacji wzrokowo-motorycznej i refleksu, prawidłowego rozumienia i wykonywania poleceń we właściwej kolejności, albo koncentracji i sprawdzenia pamięci krótkotrwałej. Tablica ma wymiar 60x40 cm

Cena 848,00 zł

Refleksometr to urządzenie pozwalające rozładować emocje, zmuszające do skupienia, a jednocześnie rozwijające spostrzegawczość, pamięć i koordynację wzrokowo-słuchowo-motoryczną. Tablica zawiera pięć podświetlanych, różnokolorowych pól, z czujnikami dotyku, głośnik oraz wyświetlacz pokazujący komunikaty i zdobyte punkty. Komunikaty emitowane są w języku polskim lub ukraińskim.

Cena 848,00 zł

Laserowa tarcza z repliką pistoletu - EAGLE DESERT do zajęć z "Edukacji dla bezpieczeństwa". Nauka posługiwania się bronią, celowanie, oddawanie strzału. Tablica z ruchomymi krążkami opadającymi po trafieniu. Wymiar tablicy 60x40x5 cm

Cena 1 499,00 zł

Zestaw szkoleniowy wraz ze szkoleniem online "Nowoczesne metody profilaktyki alkoholowej" z materiałami edukacyjnymi - walizka z alkogoglami (3 sztuki w zestawie+walizka)

Cena 1 550,00 zł
  • Nowy produkt