W SKŁAD PAKIETU WCHODZĄ:

* Drunk vision goggles – Alkogogle zestaw okularów symulacyjnych 3 szt., o poziomach symulacji 1, 2 i 3. Są to gogle wysokiej jakości z odpowietrznikami zapobiegającymi wewnętrznemu zaparowaniu w trakcie użytkowania.Poziom symulacji oznaczony jest na górnej krawędzi szyby przedniej gogli. Gogle sygnowane hologramem i numerem fabrycznym. Certyfikat bezpieczeństwa dołączony w instrukcji. Zewnętrzne oprawa z polikarbonu, bardzo wytrzymała gwarantująca bezpieczeństwo użytkownika. Każda sztuka zapakowana w  etui – „skarpetkę” z rozciągliwego materiału zapobiegający porysowaniu lub uszkodzeniu gogli. 

* Symulator mgły i nagłego zaśnięcia za kierownicą- są to elektroniczne gogle zasilane baterią 6F22. Umożliwiają symulację jazdy we mgle (wybór trzech poziomów zamglenia), a także stanu zmęczenia i przysypiania za kierownicą.Gogle umożliwiają nagłe wyłączenie widzianego obrazu – co symuluje zaśnięcie za kierownicą w czasie jazdy.

* Narkogogle- Gogle symulujące stan silnego odurzenia twardymi narkotykami (heroina, kokaina, lsd) – brak zdolności realnej oceny odległości, kierunków, dezorientacja. Wykonane w standardzie VR (wirtual reality) – jednak nie wymagają żadnych dodatkowego smartfona.

* Wirtualna symulacja zdarzenia drogowego-  tworzymy aplikacje VR typu „case study” odwzorowujące sekunda po sekundzie i w ułamkach sekund konkretne, jak i wyimaginowane zdarzenia drogowe.

Ponadto do zestawu dołączymy 2 specjalne aplikacje ! Dzięki naszym aplikacjom VR (wirtualnej rzeczywistości) możesz uświadomić uczestnikom eventu, kursu prawa jazdy, młodzieży - jakie skutki może wywołać prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nic nie działa na wyobraźnię tak jak obraz i dźwięk, w którym możemy zatopić widza przenosząc go do wirtualnego świata.

W okularach możesz odbyć podróż autem z kierowcą, od którego zależy Twoje życie !

99 Items

You might also like

Add Related products to weekly line up

other products

16 other products in the same category: