Bramka licząca klientów (in-out)

Bramka w postaci pionowego słupka z wbudowanymi czujnikami przechodzących osób. Strona lewa słupka liczy osoby wchodzące, strona prawa słupka liczy wychodzących. Wbudowany wyświetlacz LED (4 cm) wskazuje ile osób znajduje się wewnątrz. Jeżeli pomieszczenie posiada kilka wejść/wyjść - w każdym należy umieścić osobny słupek...

799,00 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Twoje zakupy objęte pełną ochroną. Towar nowy i objęty gwarancją.

  Zasady dostawy

Jeżeli widzisz ten produkt, to znaczy że jest on dostępny i będzie wysłany niezwłocznie.

  Zasady zwrotu

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot. Szczegółowe zasady w zakładce "Dostawa i zwroty"

Bramka w postaci pionowego słupka z wbudowanymi czujnikami przechodzących osób (zasilanie z wbudowanego akumulatora). Strona lewa słupka liczy osoby wchodzące, strona prawa słupka liczy wychodzących. Wbudowany wyświetlacz LED (4 cm) wskazuje ile osób znajduje się wewnątrz. Jeżeli pomieszczenie posiada kilka wejść/wyjść - w każdym należy umieścić osobną bramkę. 

W komplecie z bramką przyklejana do podłogi linia świetlna LED (wodoodporna). Linia świeci na zielono, gdy wewnątrz liczba osób nie przekracza zaprogramowanego dopuszczalnego progu. Z chwilą osiągnięcia progu liczby osób - pozioma linia świeci na czerwono - co oznacza, iż do wnętrza nie powinny wchodzić kolejne osoby. 

Liczba osób wyświetlana jest także na wyświetlaczu LED.

Bramka na bieżąco może przekazywać dane o wchodzących/wychodzących klientach na stronę internetową. Jeżeli w obiekcie działać ma więcej niż 1 bramka - potrzebny jest dostęp do sieci wi-fi. W obiekcie można wydzielić dowolną liczbę stref, a w każdej strefie dowolną liczbę bramek.

Istotne, aby właściwie instruować wchodzących i wychodzących, którą stroną bramki należy przemieszczać się wchodząc lub wychodząc.

Wysokość bramki: 125 cm

Zasilanie: akumulator  (czas ładowania 3h - czas działania - 48h)

Metoda pomiaru przechodzących: ultradźwikowa

50 Przedmioty

Specyficzne kody