FOLIA ELEKTRONICZNA

INTELIGENTNA FOLIA O REGULOWANEJ PRZEZROCZYSTOŚCI

799,00 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Twoje zakupy objęte pełną ochroną. Towar nowy i objęty gwarancją.

  Zasady dostawy

Jeżeli widzisz ten produkt, to znaczy że jest on dostępny i będzie wysłany niezwłocznie.

  Zasady zwrotu

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot. Szczegółowe zasady w zakładce "Dostawa i zwroty"

Elektroniczna przesłona mocowana na przeźroczyste elementy, takie jak okna, drzwi i inne szklane przegrody. Przesłona daje komfort szybkiego i łatwego wdrożenia wizualnej izolacji pomiędzy pomieszczeniami.

Każdy z nas potrzebuje prywatności i spokoju. W ostatnich latach intensywny rozwój innowacyjnych rozwiązań pozwolił na stworzenie niestandardowego rozwiązania, jakim jest inteligentna folia na okna. Elektroniczna przesłona to efektowna alternatywa do firan, żaluzji, rolet, czy okiennic.

Jeśli masz życzenie, aby w jednej chwili odseparować się od słońca, miejskiego zgiełku, sąsiadów czy współpracowników to jeden przycisk wystarczy by poczuć się komfortowo.

PODANA KWOTA DOTYCZY 1 m2 FOLII !

*** INTELIGENTNA FOLIA O REGULOWANEJ PRZEZROCZYSTOŚCI ***

Naciśnięcie przycisku pokazuje także, jak w bardzo szybki sposób można zmienić zaciemnienie i kolorystykę Twoich okien. Inteligentna folia to rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, więc sam wybierasz sposób sterowania prywatnością w pomieszczeniach.

W sposób szczególny dedykujemy ją właścicielom firm, którzy cenią zarówno współpracę, jak i prywatność pracowników w swoim biurze. To również idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą urządzić swoje miejsce pracy w niezwykle nowoczesny, modny i przestronny sposób.

Nasze rozwiązanie doskonale adresuje potrzeby współczesnego biznesu, gdzie dbałość o jakość obsługi klienta idzie w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami, których zastosowanie buduje image Twojej firmy.

Folia o regulowanej przezroczystości mocowana powinna zostać na wszelkiego rodzaju przezroczystych elementach, np. oknach, szklanych przegrodach, drzwiach. Przy jej montażu nie potrzeba jakiegokolwiek remontu, ani bałaganu. Proste użytkowanie i montaż skomplikowanego z technicznego punktu widzenia produktu. Jesteśmy przekonani, że ta nowa technologia jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego biura, gabinetu, sali konferencyjnej, czy domu.

100 Przedmioty

Specyficzne kody