NARKOGOGLE drugs vision goggle VR

Symulatory odurzenia narkotykami twardymi 

270,00 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Twoje zakupy objęte pełną ochroną. Towar nowy i objęty gwarancją.

  Zasady dostawy

Jeżeli widzisz ten produkt, to znaczy że jest on dostępny i będzie wysłany niezwłocznie.

  Zasady zwrotu

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot. Szczegółowe zasady w zakładce "Dostawa i zwroty"

Innowacyjne gogle z soczewkami symulującymi głębokie odurzenie środkami psychotropowymi wywołującymi stan splątania. Użytkownik gogli nie jest w stanie prawidłowo ocenić odległości, kierunki, ma wrażenie "nie swoich nóg". NARKOGOGLE symulują wiele skutków używania narkotyków lub przedawkowania leków na receptę, w tym: dezorientację, zaburzenia percepcji, znaczące problemy z pamięcią, zawroty głowy, zdecydowany brak koncentracji, zniekształcenia obrazu, uczucie nudności, spowolniony czas reakcji, poczucie szczęścia i euforii.

Gogle zakłada się na głowę jak klasyczne okulary VR - jednak nie wymagają żadnych dodatkowych akcesoriów jak smartfon. Dzięki regulowanym elastycznym opaskom bez problemu gogle założą tak dorośli jak i młodzież. Nie poleca się stosowania symulatorów u dzieci poniżej 12 roku życia! Z uwagi na silne działanie na zmysł wzroku zaleca się asekurować osoby korzystające z gogli.

Gogle służą do demonstracji upośledzenia zmysłów wzroku w stanie odurzenia narkotykami twardymi. Są idealnym rozwiązaniem do działań prewencyjnych (szkoły jazdy, policja, straż miejska, instytucje zajmujące się przeciwdziałaniem skutkom uzależnień, szkoły podstawowe i średnie). 

49 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także